Lucifer's Friend po raz pierwszy w Polsce !!!

Lucifer's Friend po raz pierwszy w Polsce. Formacja na czele z Johnem Lawtonem wystąpi w Bielsku Białej, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Razem z legendą w trasę ruszy grupa Lizard.

Jethro Tull wystąpi w Polsce

Jethro Tull

Legendarna formacja Jethro Tull wraz ze swoim liderem Ianem Andersonem wystąpi z niesamowitym show na dwóch koncertach w Polsce.

Jean Luc Ponty na koncercie w Polsce

Jean Luc Ponty

Jean Luc Ponty już w kwietniu wystąpi w Polsce !!! Koncert odbędzie się w Filharmoni Pomorskiej w Bydgoszczy.

Uriah Heep - Poznań -zmiana miejsca koncertu

Uriah Heep

W związku z zamknięciem klubu Eskulap oraz brakiem jakiejkolwiek woli do podjęcia dyskusji przez Uniwersytet Medyczny będący właścicielem miejsca, poznański koncert Uriah Heep przeniesiony został w inne miejsce na terenie Poznania.

Ian Gillan - koncert przeniesiony do Progresji

Ian Gillan

Z przyczyn niezależnych od organizatora koncert „Ian Gillan sings Deep Purple” przeniesiony został do mieszczącej się w Warszawie „Progresja Music Zone”. Termin oraz godzina koncertu pozostają bez żadnych zmian. Wszytskie kategorie biletów zachowują ważność.

Ian Gillan sings Deep Purple w Polsce !!!

Ian Gillan

Legendarny Ian Gillan wraz z Don Airey Band oraz Orkiestrą Symfoniczną na jedynym koncercie w Polsce !!! To niewątpliwie jedno z najważniejszych i niepowtarzalnych wydarzeń muzycznych tego roku w naszym kraju.

Ten Years After - zmiana miejsca koncertu

Ten Years After

Ten Tears After zmnienia miejsce koncertu w Krakowie. Data pozostaje taka sama a bilety zachowują ważność.

Uriah Heep - ogłaszamy supporty

Uriah Heep

Kiedy Oni przyjeżdżają, każdy fan wie co zrobić - przełożyć wszystko i udać się na koncert. Bo gdy Oni przyjeżdżają, to wiadome jest jedno - każde miejsce i każdy fan odleci razem z Nimi w odchłań zaczarowanego instrumentarium i prawdziwego show. Ogłaszamy zatem kto rozgrzeje polskich fanów przed tegorocznymi występami Uriah Heep.

Wishbone Ash - trasa 2017 obejmie aż 4 polskie miasta !!!

Wishbone Ash

Legendarna formacja Wishbone Ash wraca do Polski aż na cztery koncerty. Andy Powell ze swoją grupą wystąpi w styczniu w ramach trasy  "The Tough And Tender Tour 2017".

12345678910 >>
Współpracujemy z: