Michael Schenker Fest na jedynym koncercie w Polsce

13 listopada w łódzkim klubie Wytwórnia zagra Michael Schenker – legendarny gitarzysta UFO i MSG. Wraz z zespołem Michael Schenker Fest promował będzie świetnie przyjęty, nowy album – „Resurrection”.

Ian Anderson & Jethro Tull – 50th Anniversary Tour !!!

Ponadczasowa formacja i legendarny, szalony flecista. Trasa obchodów 50-lecia Jethro Tull obejmie 3 koncerty w Polsce !!! Bilety trafią do sprzedaży w najbliższy piątek – 23.03.2018 o godzinie 12.00.

Wishbone Ash - rozpiski czasowe polskiego tournee

Poland Open Road Tour 2018 - startujemy. Legendarny Andy Powell i jego ponadczasowy Wishbone Ash po raz kolejny wracają z niesamowitym show. 

I Pszczyński Festiwal Nauki

I Pszczyński Festiwal Nuki dobiegł końca. Prezentujemy podsumowanie wydarzenia.

Pszczyński Konkurs Chemiczny

23 lutego w ramach Pszczyńskiego Festiwalu Nauki w I LO im. B. Chrobrego w Pszczynie odbył się I Pszyński Konkurs Chemiczny dla uczniów szkół średnich.

World Tour 2018

Nic tak fenomenalnie nie potrafi łączyć pokoleń, zacierać granic i łamać barykad, jak muzyka rockowych gigantów i jej przekaz - który podrużuje z nami z dekady na dekadę...

Jethro Tull - informacje koncertowe !!!

Legendarna formacja Jethro Tull już w najbliższy weekend wystąpi w Polsce. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje organizacyjne.

Wishbone Ash - "Open Road Tour 2018" !!!

Wishbone Ash

Andy Powell wraz ze swoim legendarnym Wishbone Ash nie ominie Polski w ramach przyszłorocznej trasy "Open Road Tour 2018". Nazwa nie jest przypadkowa. Trasa rozpoczynająca się w 2018 roku otwiera świętowanie zbliżającego się jubileuszu obecności - 50-lecia Andyego Powella na światowych scenach !!! 

Jethro Tull już w grudniu w Polsce

Jethro Tull

Legendarna formacja Jethro Tull wraz ze swoim liderem Ianem Andersonem wystąpi z niesamowitym show na dwóch koncertach w Polsce.

12345678910 >>
Współpracujemy z: